Muchy za Końcem Świata

2Chociaż na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej można znaleźć zgłoszenie obozu w Głuszynie w powiecie Ostrzeszowskim, to jednak mapa nie kłamie – prawda jest taka, że tym razem będziemy obozować koło Much Zatomskich, zaraz za Końcem Świata.

A oto pozostałe z najistotniejszych danych:
Stąd można pobrać Kartę uczestnictwa, którą do soboty 23.06 należy wypełnić i oddać. Zwracam szczególną uwagę na część „Informacje rodziców o stanie zdrowia dziecka” – tam właśnie proszę wpisywać nazwy przyjmowanych na stałe leków i dawkowanie, alergie (szczególnie pokarmowe) i wszystko inne na co powinniśmy podczas obozu zwrócić szczególną uwagę.

Termin: 1-8.07.2012
Wyjazd: Spotykamy się w niedzielę 1.07 na Mszy św. w kościele św. Rodziny o godzinie 9:00. Bezpośrednio po niej spod kościoła zabierze nas autokar.
Powrót: 8.07 w godzinach popołudniowych (godzina będzie ogłoszona na stronie lub przy wyjeździe).
Uwaga! Każdy wilczek musi zostać odebrany przez rodziców albo mieć pisemną zgodę rodziców na samodzielny powrót do domu!
Koszt: 300 zł: zaliczka 100 zł (razem z kartą uczestnictwa) do 23.06, reszta do dnia wyjazdu.
Co zabrać koniecznie: śpiwór, karimatę, ubrania na 8 dni, podbitą legitymację, menażkę/miskę, kubek, Kronikę Wilczka, sakiewkę sobieradka, strój sportowy, buty sportowe, buty turystyczne (inne niż sportowe), kurtkę przeciwdeszczową, nakrycie głowy (chroniące przed słońcem), przybory do mycia, kąpielówki. Wilczki pakują się same!
Co zabrać niekoniecznie: latarkę, spray na komary, krem przeciwsłoneczny, kieszonkowe do 15 zł.
Czego koniecznie nie zabierać: telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3, zegarków, itp.
Kontakt: codziennie po 22:30, w dniu powrotu po 14:00:
Akela – Witold Świątkowski HO – 697 426 773 (Plus)
Szary Brat – Piotr Małolepszy HO – 609 880 707 (Plus)

Dodaj komentarz