Do lasu!

24„Akela, dzisiaj idziemy na boisko, czy nad Odrę?”
To zwykle pierwsze słowa wilczków przychodzących na zbiórkę. W tym tygodniu postanowiliśmy obalić mit, że miejsca na zbiórkę są tylko dwa. Dlatego tym razem odpowiedź będzie brzmiała: do lasu!

Spotykamy się jak zwykle o 9:30 pod kościołem św. Rodziny. Ale na tym kończy się część „jak zwykle”. Tym razem naszym celem będzie Las Strachociński, w którym czeka na nas wiele atrakcji i przygód.

Zbiórka zakończy się o 16:30 pod kościołem Matki Bożej Bolesnej na Strachocinie, tzn wtedy można odbierać wilczki. Ponieważ nie wszystkim jest to po drodze, „drugie zakończenie zbiórki” będzie o 17:00 pod kościołem św. Rodziny. Wszystkie wilczki, które nie zostaną odebrane ze Strachocina, odwieziemy autobusem na Sępolno. Uwaga! Autobus odjeżdża o 16:33, więc długo nie będziemy czekać!

Nie mamy gwarancji że pogoda będzie sprzyjająca żeby całe 7 godzin spędzić na dworze. Dlatego gwarantujemy miejsce, w którym schronimy się przed zimnem, deszczem, śniegiem, gradem, zawieją i zamiecią. Będziemy mieli dostęp do salki przy kościele na Strachocinie.
Zapewnimy też posiłek w czasie zbiórki – w tym celu od każdego wilczka zbierzemy po 7 zł.

Ze wszystkich sił!

Dodaj komentarz