Biwak 2. Drużyny Domasłowskiej

W ubiegły weekend – 22-23.10.2010 r. w Domasłowie odbył się biwak 2. Drużyny Domasłowskiej. Cała drużyna wraz z drużynową spotkała się po raz pierwszy na wspólnej zbiórce!

Radości z tego wydarzenia było wiele! W końcu miałyśmy okazję wszystkie się spotkać, poznać i spędzić ze sobą trochę czasu. Pomogły nam w tym wspólna kolacja, rozmowy i świeczysko, po którym przy iskierce emocje wzięły górę. Podziękowania dziewczyn sprawiły, że na naszych policzkach pojawiły się łzy wzruszenia… Po ochłonięciu z uśmiechniętymi twarzami, zajadając pistacje, oglądałyśmy filmiki o FSE. Jak się okazało, najbardziej spodobał się nam filmik twórczości naszej drużynowej.
Kolejny dzień również nie obył się bez emocji i ważnych wydarzeń. Rozpoczęłyśmy go śniadaniem i grą którą wygrał zastęp Łoś. Ponadto Rada Drużyny wybrała barwy szczepu oraz patronkę a także po długich naradach wybrała totem Zastępu Zastępowych 2. Drużyny Domasłowskiej, którym został Muflon.
Nie był to jednak koniec ważnych wydarzeń, w zastępie Kozica została wybrana nowa czołowa – Kasia Szpunar, zaś zastęp Łoś powiększył się o kolejną harcerkę – Olę Zając, która złożyła przysięgę wierności!
Teraz z niecierpliwością czekamy na Zlot Chorągwi Dolnośląskiej!

Dodaj komentarz